Dzisiaj w naszej parafii przeżywamy uroczystość odpustową ku czci Matki Bożej Pocieszenia. Suma odpustowa zostanie odprawiona o g. 12.00.

Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego będzie 1 września o g. 8.00 dla SP w Trzemeśni i Zasani. W Porębie również o g. 8.00.

W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca. Dodatkowa okazja do spowiedzi będzie w czwartek od 17.00 oraz w piątek od 17.00. W Porębie spowiedź w piątek od 15.30.

We czwartek po Mszy wieczornej godzina święta, a w piątek nabożeństwo pierwszopiątkowe, po którym odbędzie się spotkanie straży honorowej.

W sobotę o 6.30 odprawiona zostanie Msza św. AMBP w języku łacińskim. Na wieczorną Mszę św. wynagradzającą zapraszamy matki oczekujące potomstwa. Przed Mszą odmówiony zostanie różaniec nowenny przed beatyfikacją Prymasa Tysiąclecia. Po Mszy spotkanie zelatorów.

Ks. proboszcz do chorych odwiedzanych pojedzie w czwartek od g. 14.30 oraz w sobotę od 8.30. Ks. Piotr uda się w sobotę 11.09.

W przyszłą niedzielę dodatkowa Msza św. chrzcielna będzie o g. 14.00.

Sołectwo Zasani wraz z Kołem Gospodyń Wiejskich „Razem dla Zasani”, zapraszają na Mszę św. dożynkową w przyszłą niedzielę o g. 12.00.

 

W przyszłą niedzielę odpust w Sanktuarium MB w Myślenicach. W gablocie wywieszony jest szczegółowy plan obchodów odpustowych.

 

Na prośbę Caritas Polska 5 września br. w parafiach Archidiecezji Krakowskiej przeprowadzona zostanie zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych aktualnym kryzysem migracyjnym.

 

  1. Kurialne zaproszenie na pielgrzymkę rodzin.
  2. Parafialna piesza pielgrzymka do Kalwarii
  3. Przedszkole

 

 

Bóg zapłać rodzinom z Zasani za dyżur sprzątania Kościoła w minioną sobotę i złożoną ofiarę na kwiaty. W przyszłą sobotę prosimy parafian z Zasani lewa strona od r. Beaty Cyrek do r. Anna Zabłockiej.

 

PORĘBA: Bóg zapłać za troskę o czystość kaplicy w minionym tygodniu. Na kolejny tydzień proszę parafian zamieszkałych pod numerami  26, 128, 313, 118 i 266.

 

W minionym tygodniu odeszła do wieczności śp. Maria Kasprzycka …