Jutro wspomnienie N. Imienia PJ. We czwartek Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze św. będą jak w każdą niedzielę.

W najbliższym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Dodatkowa okazja do spowiedzi św. będzie w czwartek przed Mszami św. i w piątek od g. 17.00. W Porębie od 15.30. Do chorych ks. Piotr pojedzie w sobotę a ks. proboszcz w lutym. W piątek po wieczornym nabożeństwie spotkanie straży honorowej. W pierwszą sobotę miesiąca Msza św. o 6.30 będzie w języku łacińskim. Na Mszę o 18.00 zapraszamy także rodziców oczekujących narodzin dziecka. O g. 17.30 odmówimy różaniec fatimski.

6 stycznia o godz. 15.00  odbędzie się w naszym kościele festiwal kolęd i pastorałek pt. „Moja rodzina przy żłóbku Pana”. Zapisy dzieci do lat 6 są jeszcze dzisiaj w zakrystii.

Od 6 stycznia przez 4 dni po Łękach będzie  chodzić tradycyjna Grupa Kolędnicza i zbierać na renowację wnętrza starego kościoła w Trzemeśni. Zbiórka kolędników 6 stycznia o 15:00 przed świetlicą w Łękach. Stowarzyszenie „My Łęczanie” przypomina też, że w piątek 7.01 należy złożyć w świetlicy szopki i gwiazdy biorące udział w konkursie. Więcej informacji na plakatach.

Intencje modlitewne dla róż różańcowych na styczeń:

- o szacunek wobec świętych miejsc i rzeczy u młodzieży oraz dzieci naszej parafii

- o mądre i sprawiedliwe rozwiązania, które pozwolą uchronić biedniejsze rodziny przed wzrostem kosztów utrzymania

Sprzątanie kościoła. Bóg zapłać parafianom Trzemeśni za troskę o czystość naszej świątyni i złożoną ofiarę na kwiaty. W kolejnym tygodniu prosimy parafian Trzemeśni droga na Kamiennik od rodziny Bednarzów do rodziny Orzechowskich.

Poręba.  Bóg zapłać za dyżur sprzątania kaplicy. W najbliższym tygodniu  proszę o podjęcie dyżuru parafian zamieszkałych pod numerami: 212, 69,204, 150 i 236.

W minionym tygodniu odeszła do wieczności śp. Jolanta Majka …

WIZYTA DUSZPASTERSKA:

Poniedziałek 3.01:

od 14.00 – Zasań: od r. Bednarczyków do r. Zabłockich

Wtorek 4.01:

od 13.00 – Trzemeśnia - droga na Kamiennik od r. Meslemów do r. Srembaczów oraz r. Dudów, Pasiowców i Podmokłych

Środa 5.01:

1. 9.00 – Trzemeśnia droga na Zasań: od r. Makselonów do r. Niepsujów