We środę przypada Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła – Msze św. będą jak w każdą niedzielę. W Porębie Msza św. będzie jedynie popołudniu o g. 16.30.

We czwartek zakończenie nabożeństw czerwcowych procesją wokół kościoła.

W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. Dodatkowa okazja do spowiedzi będzie w czwartek i piątek od g. 17.00, a w Porębie w piątek od g.15.30. Codziennie przed Mszami św. można również skorzystać z sakramentu pokuty. Nabożeństwa pierwszopiątkowe będą jak co miesiąc.

Do chorych z racji I piątku ks. Proboszcz pojedzie we czwartek od 14.00 i w sobotę od 8.30.

W przyszłą niedziele dodatkowa Msza św. chrzcielna będzie o g. 14.00.

W sobotę o g. 6.30 odprawiona zostanie Msza św. Arcybractwa MB Pocieszenia w języku łacińskim. Z kolei o 18.00 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu MB. Wcześniej o 17.30 róże różańcowe poprowadzą różaniec. W sobotę na Mszę św. o g. 18.00 zapraszamy również rodziców spodziewających się dziecka. Po komunii św. udzielane będzie indywidualne błogosławieństwo dla rodziców i dziecka rozwijającego się pod sercem matki.

Dzisiaj ofiarą do puszek możemy wesprzeć posługę misyjną ks. Zbigniewa, który wraca w tym tygodniu na placówkę w Boliwii.

"Stowarzyszenie "My Łęczanie" zaprasza dzisiaj na Turniej  szachowy i Piknik Powitanie Lata. Zapisy na turniej 14:30 rozpoczęcie 15:00. Teren Parku Społecznego. Więcej informacji na plakatach".

W przyszłą niedzielę o g. 15.00 rozpocznie się parafialny festyn. Dzisiaj o 19.00 odbędzie się spotkanie osób, które chciałyby zaangażować się w pomoc przy organizacji festynu.

We wtorek o g. 20.00 odbędzie się w Porębie spotkanie rady renowacji kaplicy.

Bóg zapłać rodzinom z Łęk za dyżuru sprzątania Kościoła i ofiarę na kwiaty. W przyszłą sobotę prosimy parafian Łęk lewa strona od p. Gogólów do r. Szczepańskich.

 

PORĘBA:

Bóg zapłać za troskę o czystość kaplicy w minionym tygodniu. Na kolejny tydzień proszę parafian zamieszkałych pod numerami  220, 53, 239, 48.

 

W minionym tygodniu odszedł do wieczności śp. Władysław Malina …