Kalendarz liturgiczny. Jutro obchodzimy święto Nawrócenia św. Pawła. We wtorek wspomnienie św. biskupów Tytusa i Tymoteusza, w środę bł. Jerzego Matulewicza, w czwartek św. Tomasza z Akwinu.

W przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy św. na g. 18.00 zapraszamy wszystkie grupy kolędnicze, które kwestowały na organy oraz inne zespoły na wspólne kolędowanie do kościoła. Zapraszamy również wszystkich miłośników kolęd i pastorałek, abyśmy razem mogli przeżyć wieczór kolędowy na zakończenie tego pięknego okresu. Prosimy, aby poszczególne grupy kolędnicze w pierwszej części wieczoru zaprezentowały swoją ulubioną pastorałkę lub kolędę.

Sprzątanie kościoła. Bóg zapłać parafianom z Łęk za troskę o czystość naszej świątyni i złożoną ofiarę na wystrój ołtarza. W kolejną sobotę proszę o podjęcie dyżuru parafian z Łęk prawa strona od r. Onik do r. Cyganek.

Poręba. Bóg zapłać za dyżur sprzątania kaplicy. W najbliższym tygodniu proszę o podjęcie dyżuru parafian zamieszkałych pod numerami: 165,77,162, 224,112.

W minionym tygodniu odeszli do wieczności sp. Jadwiga Cieślik oraz Anna Jasek – „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!

Wizyta duszpasterska:

Trzemeśnia: Wraz z kapłanem i ministrantami po kolędzie chodzi także pan organista i pan kościelny. Jest to dla nich dofinansowanie całorocznej pracy. Czasem jednak muszą przerwać kolędę by obsłużyć Mszę wieczorną lub pogrzeb. Jeżeli ktoś zamierzał ofiarować im jakiś datek, to proszę w takim wypadku zostawić go u ministrantów lub u księdza.

Poniedziałek 25.01:

od 9.00 – Łęki od r. Prasil-Górka do r. Szydlak /213/.

UWAGA – NOWA KOLEJNOŚĆ OD R. JAWOR DO R. SZYDLAK

Kolęda Łęki – nowa kolejność trasy „Górka-Prasil do Szydlak”

Prosimy zwrócić uwagę na nową kolejność trasy kolędowej

1. Jawor
  29. Szydlak
  30. Szydlak
  31. Szydlak

Jeśli przez przypadek pominięty został czyjś dom, to z góry przepraszamy!

Środa 27.01

od 9.00 – Poręba Dolna od r. Irzyków do r. Jania

Piątek 29.01:

od 9.00 – Łęki od r. Gogól do r. Górka 314

Sobota 30.01:

od 9.00 – Łęki od r. Topa do r. Onik

Poniedziałek 1.02

od 9.00 – Łęki od r. Płachta do r. Bała

Ze względu na trwającą kolędę Msza św. w Porębie będzie odprawiana w tym tygodniu o g. 16.30