Dzisiaj rozpoczynamy w kościele Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne. Na rynku myślenickim od g. 14.30 odbędzie się cykl imprez na 100 dni przed Światowymi Dniami Młodzieży. W sobotę przypada Uroczystość św. Wojciecha, Patrona Polski.

W najbliższy piątek na Mszę św. wieczorną zapraszamy kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami.

W przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy św. odbędzie się spotkanie Rady Parafialnej, organizatorów festynów parafialnych i wszystkich chętnych, którzy chcieliby się zaangażować w to dzieło.

Prosimy o podjęcie Ikony MB patronki ŚDM rodziny z Zasani: rejon kolędowy od r. Jaśkowców do r. Hujdusów.

Dzisiaj w ramach akcji Pola Nadziei wolontariusze Stowarzyszenia „Bądźmy Razem” zbierają datki na działalność Hospicjum w Wiśniowej.

Odpowiadając na prośbę Ojca Świętego Franciszka o pomoc humanitarną dla Ukrainy ks. Kardynał poleca zorganizowanie w niedzielę, 24 kwietnia br., we wszystkich parafiach i ośrodkach duszpasterskich specjalnej zbiórki do puszek na ten cel.

Dzisiaj gościmy w naszej parafii p. Zygmunta Romanowskiego, świeckiego apostoła miłosierdzia, który na zakończenie Mszy św. da świadectwo wdzięczności Miłosierdziu Bożemu za uzdrowienia duchowe i fizyczne z 3 letniego paraliżu. Po wieczornej Mszy św. ok. 17.45 odbędzie się koncert muzyczny w wykonaniu tego niepełnosprawnego artysty. Pan Zygmunt koncertował dla Jana Pawła II oraz w ponad 30 krajach.

Serdecznie dziękuję parafianom z Zasani za dyżur sprzątania kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty. W najbliższym tygodniu proszę parafian z Zasani prawa strona od r. Sławomira Hujdusa do r. Haliny Chlipała.

Poręba. Dziękuję za dyżur sprzątania kaplicy i za złożoną ofiarę na kwiaty. Na kolejny tydzień proszę parafian zamieszkałych w Porębie 251, 335, 173/1, 173/2, 173/3