Kalendarz liturgiczny. W środę obchodzić będziemy wspomnienie bł. Czesława, w piątek św. Marii Magdaleny, a w sobotę św. Brygidy, patronki Europy.

W poniedziałek 18. 07 o godz. 19 00 serdecznie zapraszamy na spotkanie Komitet Organizacyjny ŚDM naszej parafii oraz panie przewodniczące Kół Gospodyń Wiejskich całej naszej parafii.

Spotkanie dla wszystkich którzy zapisali się na listę uczestników ŚDM, również tych zapisanych w naszej parafii odbędzie się w środę 20 lipca w Myślenicach w Domu Katolickim ul. 3 Maja o godz. 19 00.

W zakrystii są do odebrania karty wstępu do sektorów na Mszę św. sprawowaną przez papieża Franciszka w Sanktuarium św. Jana Pawła II w Łagiewnikach 30 lipca.

Również w zakrystii można otrzymać karty wstępu do sektorów na spotkanie z Ojcem św. w Wieliczce-Brzegach 30 i 31 lipca.

W przyszłą niedzielę zapraszamy na spotkanie rodziny, które będą przyjmować pielgrzymów ŚDM w swoich domach. Spotkanie odbędzie się w kościele po wieczornej mszy św. ok. g. 18.45.

Jest jeszcze jedno wolne miejsce na pielgrzymkę do Fatimy organizowaną przez naszą parafie od 08 – 15 października br. Bliższe informacje na tablicy ogłoszeń lub u ks. Jakuba

Po rozliczeniu wszystkich wydatków minionego festynu parafialnego pragniemy poinformować, ze przyniósł on dochód w wysokości 43 700 zł. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w jego przygotowanie, wszystkim ofiarodawcom i uczestnikom. Z kolei koncert organowy jaki miał miejsce miesiąc temu przyniósł dochód w wysokości 11 300 zł. Również serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom. Pieniądze z obu imprez przeznaczone zostały na fundusz spłaty organów.

Bóg zapłać rodzinom z Trzemeśni Gogole za dyżur sprzątania Kościoła. W przyszłą sobotę prosimy parafian z Trzemeśni Zakościele I część.

PORĘBA:

Bóg zapłać za troskę o czystość kaplicy w minionym tygodniu. Na kolejny tydzień proszę parafian zamieszkałych pod numerami 104, 26, 128, 313, 118.