Zakończyliśmy rekolekcje dla dzieci i młodzieży gimnazjalnej. Dziekuję ks. Jakubowi za włożony trud i organizację tych rekolekcji.

Od dzisiaj do środy trwać będą rekolekcje dla dorosłych i młodzieży ponadgimnazjalnej według następującego harmonogramu: Msza św. z nauką rekolekcyjną o g. 7.00 i 18.00 oraz w Porębie o 16.00. Dla młodzieży spotkania będą się odbywać o g. 19.30. Jutro spowiedź wielkopostna od g. 8.00 do 12.00 i od 14.00 do 18.00 z przerwami. Spowiedź w Porębie będzie od 14.00 do 16.00. W środę zakończenie rekolekcji uroczystą Mszą św. z zawierzeniem Parafii Matce Bożej Pocieszenia o g. 7.00, 18.00 i w Porębie o g. 15.00. Zapraszamy również na modlitewną adorację przed Obrazem MB Pocieszenia codziennie od poniedziałku do środy o g. 20.30 zakończoną Apelem Jasnogórskim. W środę na Mszach św. zbierana będzie składka na pokrycie kosztów rekolekcji i spowiedzi świątecznej.

Powoli kończy się okres Wielkiego Postu - tymbardziej więc zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne. W najbliższy piątek na drogę krzyżową o g. 19.30 zapraszamy młodzież - kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami. Po niej odbędzie się krótkie spotkanie z rodzicami.

Za tydzień Niedziela Palmowa - poświęcenie palm będzie o g. 11.45 przed wejściem do nowego kościoła. W czasie ostatnich gorzkich żali zbierana będzie składka na kwiaty do Bożego Grobu.

Również za tydzień o g. 17.45 zapraszamy na drogę krzyżową ulicami naszej parafii. Prosimy zabrać ze sobą świece - szczególnie wigilijne z minionych lat.

Serdecznie dziękuję za podjęcie o sprzątanie kościoła - za liczną obecność, sumienną pracę i złożoną ofiarę na kwiaty. W najbliższą sobotę proszę Parafian z Trzemeśni-Zarzecze od p. Skałka do p. Malina.

W przyszłą niedzielę w Porębie spotkanie Rady Kaplicy po Mszy św. o g. 10.30.

Zarząd Ludowego Klubu Sportowego "Skalnik" Trzemeśnia zaprasza członków oraz sympatyków klubu na zebranie sprawozdawcze, które odbędzie się 18.03  tj. w poniedziałek o g. 19.00 w budynku klubu.

Rada Sołecka i Sołtys wsi Trzemeśnia zaprasza mieszkańców wsi Trzemeśnia na zebranie wiejskie, które odbędzie się w dniu 23 marca 2013r. tj. sobota o godzinie 14oo w budynku Szkoły Podstawowej w Trzemeśni. Na zebranie zaproszony został pan Burmistrz Maciej Ostrowski. Prosimy o niezawodne przybycie, gdyż poruszane będą ważne tematy dotyczące naszej miejscowości.

W minionym tygodniu odeszła do wieczności śp. Zofia Janczak - wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.