Kalendarz liturgiczny. Dzisiaj przypada święto Podwyższenia Krzyża św. na pamiątkę odnalezienia relikwii krzyża w 326 r.. Jutro wspomnienie NMP Bolesnej, we wtorek św. męczenników Korneliusza i Cypriana. We czwartek święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski.

W środę zapraszamy na pierwsze spotkanie wszystkich chłopców, którzy chcieliby dołączyć do grona ministrantów o godz. 17.30. Rodziców natomiast prosimy o zachęcenie swoich synów aby zechcieli służyć przy ołtarzu Chrystusa jako dziękczynienie za otrzymane przez rodzinę dary.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy młodzież gimnazjum i szkol średnich do włączenia się w Ruch Oazowy naszej parafii. Spotkania odbywają sie w piątki o godz. 19.00. Na nasz ostatni apel z ubiegłej niedzieli nie odpowiedziała żadna osoba, co naprawdę smuci.

W piątek o g. 17.00 odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania z dawnej klasy IIIa. Po Mszy św. o 17.30 z dawnej klasy IIIb i c.

W przyszłą sobotę po wieczornej Mszy św. odbędzie się spotkanie rodziców i dzieci pierwszokomunijnych.

Dzisiaj ofiarą do puszek możemy wesprzeć leczenie ciężko chorego Mateuszka, który w tym tygodniu będzie mieć operację w Niemczech.

Sprzątanie. Dziękujemy parafianom za dyżur sprzątania naszej świątyni oraz za ofiarę na kwiaty. Na kolejną sobotę prosimy mieszkańców Trzemeśni od p. Stalmach do p. Faracik.

Poręba.

Bóg zapłać za przygotowanie kaplicy do dzisiejszej uroczystości oraz za ofiarę na kwiaty. W następnym tygodniu proszę, aby dyżur podjęli parafianie z pod numerów  113, 335, 173 m. 1, 2, 3.

W minionym tygodniu odeszła do wieczności śp. Zofia Kęsek – wieczny odpoczynek racz jej dać Panie!