W piątek o g. 17.00 w łączności z Ojcem Świętym dokonamy aktu zawierzenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu MB.

W piątek obchodzić będziemy uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to jednocześnie Dzień Świętości Życia. W tym dniu można podjąć dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego ofiarując codziennie dziesiątek różańca w intencji dziecka pod sercem matki, którego życie jest zagrożone. Przy wyjściu z kościoła znajdują się odpowiednie formularze dla tych, którzy chcieliby włączyć się w Duchową Adopcję. Część z imieniem i nazwiskiem należy we czwartek złożyć do koszyczka przy ołtarzu MB.

We wtorek po Mszy wieczornej ks. Piotr wygłosi kolejną katechezę o modlitwie.

W piątek o 19.30 odbędzie się na plebani spotkanie kręgu biblijnego.

Kaplica w Porębie wraz z Kółkiem Rolniczym organizuje konkurs palm wielkanocnych w kategoriach najwyższa i najpiękniejsza. Palmy powinny mieć minimum 2 m i wykonane tradycyjną techniką z wykorzystaniem naturalnych elementów. Na uczestników czekają cenne nagrody.

Strażacy z OSP Trzemeśnia informują, że punkt przyjmowania darów dla uchodźców będzie czynny w strażnicy tylko w soboty od g. 11.00-13.00.

 

Sprzątanie kościoła. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła na niedzielę i ofiarę na kwiaty. W kolejną sobotę prosimy o podjęcie dyżuru rodziny z Trzemeśni Morycówki od r. Fornalików do p. Krzysztofy Kasprzyckiej.

 

Poręba.  Bóg zapłać za dyżur sprzątania kaplicy. W najbliższym tygodniu  proszę o podjęcie dyżuru parafian zamieszkałych pod numerami: 394, 192, 111, 145, 66.