Jutro drugi dzień Zielonych Świąt – Uroczystość MB Matki Kościoła. Msze św. będą jak w każdą niedzielę. W Porębie Msza św. zostanie odprawiona tylko o g. 16.30. W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana. Przyszła niedziela – Trójcy Najświętszej – kończy czas tzw. spowiedzi i komunii św. Wielkanocnej.

Zbliża się uroczystość Bożego Ciała. Procesja będzie szła tradycyjną trasą. Już teraz prosimy rodziny o przygotowanie ołtarzy. W tym roku prosimy o przygotowanie III ołtarza przez mieszkańców Łęk, a drogi mieszkańców Poręby. Ze względu na remont starego kościoła IV ołtarz będzie przy pomniku Jana Pawła II. Motywem przewodnim dekoracji niech będzie nasza modlitwa o pokój.

 

W piątek 10.06. na Mszę Świętą o godzinie 18.00 zapraszamy dzieci z Oazy Dzieci Bożych, młodzież z Oazy Nowego Życia, ministrantów i lektorów oraz rodziny  Domowego Kościoła. Podczas Eucharystii będziemy dziękować za mijający rok formacyjny i modlić się o bezpieczne i owocne przeżywanie czasu wakacji.

 

 

 

Dziękujemy parafianom z Buliny za wczorajsze sprzątanie kościoła. W kolejnym tygodniu prosimy parafian z Buliny Dolnej od r. Jaśkowców, Bulina 127 do r. Łętochów, Bulina 93 oraz nr z Łęk od strony Buliny.

 

Poręba. Dziękując rodzinom za dyżur sprzątania kaplicy prosimy na kolejny tydzień parafian zamieszkałych w Porębie 252, 37, 92, 32, 87, 199.

W minionym tygodniu odeszła do wieczności śp. Józefa Topa -  polećmy ją Bożemu Miłosierdziu.

.