OGŁOSZENIEPIELGRZYMKOWE

W dniu 10 września z naszej Parafii po raz szósty wyruszy VI… (6-ta) Piesza Pielgrzymka Rodzin do Kalwarii.

O 600 rano w Kościele wspólna modlitwa i błogosławieństwo Boże na drogę. Po wyjściu z Kościoła robimy sobie wspólne zdjęcie.

Około  620 wyruszamy na szlak pielgrzymkowy przez Bulinę - Osieczany - Myślenice - Bysinę - Jasienicę - Sułkowice - Brody i ok. 1715 jesteśmy w Kalwarii.

Również a niedzielę 11 września 2022r. organizujemy Autokarową Pielgrzymkę do Kalwarii na archidiecezjalny zjazd Rodzin.

Noclegi w Kalwarii są w domu Pielgrzyma, lub po Mszy Św. wieczorem wracamy do własnego domu autokarem i rano na drugi dzień przyjeżdżamy autokarem na Archidiecezjalny Zjazd Rodzin w Kalwarii.

Szczegółowe informacje są podane na plakatach i na stronie internetowej pielgrzymki. Prosimy zapoznanie się z nimi.

Zarząd Pielgrzymki.