Kalendarz liturgiczny. We środę obchodzimy wspomnienie bł. o.Jana Beyzyma, apostoła Madagaskaru, we czwartek bł. Honorata Koźmińskiego, w piątek św. Małgorzaty Alacoque, krzewicielki kultu NSPJ, w sobotę św. Teresy od Jezusa.

Po Mszach św. w zakrystii lub w kancelarii prosimy o składanie dorocznych ofiar na utrzymanie cmentarza czyli na wywóz śmieci w wysokości 30 zł od każdej rodziny /małżeństwa/.

Przy wyjściach z kościoła znajdują się kartki na wypominki roczne i  jednorazowe – prosimy o czytelne wypełnienie i zaznaczenie właściwego miejsca i godziny odczytania. Wypominki składać można po Mszach św.

W tym tygodniu zapraszamy młodzież kl. VIII na różaniec i spotkanie połączone z zapisaniem się na grupy spotkań przed sakramentem bierzmowania. Do wyboru są dwa terminy: wtorek lub piątek. Różaniec jest o g. 18.30.

Dzisiaj wolontariusze hospicjum z Wiśniowej zbierają datki na utrzymanie i działalność hospicjum.

Dzisiaj w całej Polsce odbywa się liczenie praktyk religijnych Kościoła Katolickiego w Polsce.

Sprzątanie. Dziękujemy parafianom z Zasani za dyżur sprzątania naszej świątyni oraz za ofiarę na kwiaty. Na kolejną sobotę prosimy mieszkańców Trzemeśni Zarzecza od r. Górków do r. Chmielów.

Poręba. Bóg zapłać za przygotowanie kaplicy do dzisiejszej niedzieli oraz za ofiarę na kwiaty. W następnym tygodniu proszę, aby dyżur podjęli parafianie z pod numerów  376, 175, 241, 214, 246.

Bożemu Miłosierdziu polećmy śp. Józefę Malinę, która odeszła do wieczności…